top of page

Čtyřlístek a talisman moci

neděle 19.5.2024   16:00

místo konání: KD Střelnice Vrchlabí

A jsou zase tady! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým a napínavým dobrodružstvím.

 

Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným Talismanem moci, který umí ovládat vše živé!

 

Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk.

 

Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-Hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana anebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

 

Čtyřlístek © Jaroslav Němeček. Licence Merchandising Prague

 

- Hrají: Patrik Vojtíšek / Rostislav Trtík, Eliška Ochmanová / Kristýna Žďánská, Ondřej Venclík / Kryštof Nohýnek, Václav Krátký / Libor Jeník

- Autor: Libor Jeník

- Režie: Libor Jeník

- Žánr: představení pro děti

- Délka: 75 min. (včetně 20 min. přestávky)

- Produkce: Lukáš Sýkora

- Upozornění: Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

5.jpg
bottom of page