top of page

o nás

Jsme parta třech přátel z Vrchlabí. Všichni tři se rádi bavíme a všichni se bavíme, když se kolem nás baví další lidé. V dnešní době, kdy všichni za něčím spěcháme a každý večer uleháme unavení do postele máme občas pocit vypnout a zrelaxovat. I my ten pocit máme velmi často. Proto jsme se rozhodli se bavit a budeme rádi, když se budete bavit s námi. Na tento rok pro vás máme připraveno několik akcí. Chtěli bychom myslet na dospělé i děti a budeme také rádi, když nám napíšete, jaké akce by se vám líbily a co by vás bavilo. Pokud to bude v našich silách, tak se rádi necháme inspirovat. Informace o všech připravovaných akcích vám budeme postupně zveřejňovat.

studiodva.png
duety.jpeg

STUDIO DVA

Díky spolupráci s divadlem Studio DVA pro Vás připravujeme několik zajímavých představení. Můžete se těšit například na představení Lovci bobrů, Vysavač, Duety nebo tolik oblíbené Líbánky na Jadranu.

SPOLUPRÁCE

Rádi pro vás zajistíme kulturní projekty dle Vašich finančních možností a bezplatně přijedeme na konzultaci k plánované kulturní akci. Nabízíme zajištění umělců, kulturních pořadů, zábavných programů pro děti, produkci kulturních, společenských a firemních akcí na zakázku.

Kytary
bottom of page