top of page

hvězdy na trávníku

sobota 15.6. 13:00

místo konání:
Fotbalové hřiště Dolní Branná

Připravte se na Hvězdy na trávníku, fotbalový zápas jako žádný jiný!

Na hřiště se postaví tým slavných českých osobností proti staré gardě Dolní Branná. Bude to bitva, kterou nesmíte minout! Roman Šebrle, legendární vícebojař, Antonín Panenka, muž, který změnil dějiny fotbalu nezapomenutelně proměněnou penaltou a Ladislav Vízek, který patří mezi nejlepší střelce československé fotbalové ligy. A to je teprve začátek! Další slavné tváře budeme postupně zveřejňovat na našich sociálních sítích a webu Bavsesnami.cz, tak sledujte a nepropásněte!

Ale fotbalové utkání není jediné, co na vás čeká!
Pro malé fotbalisty máme připraveno speciální překvapení, které zveřejníme již brzy. Pro nejmenší děti bude připraven skákací hrad a další atrakce, které jim budou nabízet nekonečnou zábavu a radost. A pro dospělé? K dispozici bude spousta občerstvení, hudba, večerní diskotéka a nezapomenutelný koncert! Chcete-li si zajistit místo na této fantastické události, neváhejte a pořiďte si vstupenku!


Ale pozor! Vstupenky budou k dispozici ve dvou vlnách. První vlna je v prodeji do 30. dubna za pouhých 199 Kč. Druhá vlna bude dostupná do 14. června za 249 Kč. A pokud se rozhodnete na poslední chvíli, nezoufejte! Vstupenky na místě budou k dostání za 299 Kč.

Tak neváhejte, zapište si datum do kalendáře a připravte se na nezapomenutelný zážitek plný sportu, zábavy a vzrušení!


Hvězdy na trávníku čekají právě na vás!

máte doma malého fotbalistu nebo fotbalistku?

DEJTE JIM MOŽNOST SI ZAHRÁT V ZÁPASE PROTI OLYMPIJSKÝM VÍTĚZŮM A MISTRŮM EVROPY

Hledáme chlapce a děvčata - ročník narození 2010 - 2018, kteří by si rádi zahráli proti slavným osobnostem v zápase jménem Hvězdy na trávníku, který se uskuteční 15.6.2024 na fotbalovém hřišti v Dolní Branné. Děti si odnesou na památku pamětní list a tričko, které si mají na místě možnost nechat podepsat. Tím hlavním co si ale odnesou bude nezapomenutelný zážitek!

Podmínky:

- vyplňte a odešlete níže uvedenou přihlášku
- během května proběhne slosování, kdy vybereme 20 dětí (z každého ročníku 4)

- sledujte náš fb a ig profil, kde zveřejníme jména výherců

Registrace dětí
Registrací dáváte souhlas se zpracováním vašich údajů pro zasílání upozornění ohledně této akce. Odhlásit se můžete kdykoliv vyjádřením nesouhlasu na email info@bavsesnami.cz

Děkujeme za registraci!

hvězdy.png
nábor.png
bottom of page